DIECEZJA OPOLSKA:

www.pawlow.opole.opoka.org.pl
- strona Parafii Świętego Michała Archanioła w Pawłowie

Strony zaprzyjaźnione:

www.zkrac.info Strona Zakładu Karnego w Raciborzu. www.zkrac.info Witryna informacyjna, można też zobaczyć zdjęcia

www.gbp.tylko.to Zapraszamy na stronę Gminnej Biblioteki Publicznej w Samborowicach. Można tam znaleźć godziny otwarcia i inne informacje dotyczące biblioteki, można również zobaczyć zdjęcia. www.gbp.tylko.to Bardzo miła strona, choć uboga w treść.

www.akson.war.to Szkoła Pamięci AKSON z Raciborza zajmuje się kształceniem młodych ludzi w zakresie rozwoju pamięci, koncentracji, uwagi i inteligencji. www.akson.war.to Na stronie można znaleźć ofertę szkoły, historię mnemotechnik, ćwiczenia pamięciowe. Bardzo miła strona polecamy wszystkim spragnionym nauki.

www.dual-system.plDualSystem gliwicka agencja finansowo – multimedialna specjalizuje się w szeroko pojętej kreacji multimedialnej oraz różnorodnych formach pośrednictwa finansowego.
Naszym atutem jest doświadczenie w dziedzinach którymi się zajmujemy, podział firmy na działy i wydelegowanie do nich wykwalifikowanych pracowników zapewnia poprawną obsługę klienta.
Dzięki nowatorskiej strukturze organizacyjnej jesteśmy wstanie szybko i skutecznie odpowiedzieć na każde wyzwanie, oferując konkurencyjny produkt wysokiej jakości. W przeciwieństwie do rozbudowanych i „ciężkich” firm DualSystem to kolektyw niezależnych fachowców skupionych pod wspólnym szyldem.
Każde przedsięwzięcie traktujemy indywidualnie, uruchamiając konkretny zespół ludzi, którego zdaniem jest zrealizowanie tego właśnie zadania. Taki sposób działania pozwala z jednej strony elastyczne i sprawnie dostosować się do oczekiwań klienta , a z drugiej (co nie mniej ważne) nie generuje zbytecznych kosztów. Gwarantuje to również świeże, pozbawione rutyny traktowanie poszczególnych zleceń.
Tworzący DualSystem ludzie to doświadczeni, kreatywni i posiadający konkretne osiągnięcia specjaliści z różnych dziedzin – od zagadnień informatycznych po finanse. www.dual-system.pl Na stronie można znaleźć ofertę firmy DualSystem, strona Parafii w Samborowicach jest jedną z wielu stron przygotowanych przez firmę DualSystem.

INNE:

www.nasza-wiara.pl
- portal społecznościowy łączący ludzi wiary - założyciel pochodzi z Raciborza

www.adonai.pl
- wiele wartościowych tekstów o tematyce religijnej

www.bosko.pl
- katolicki portal dla młodych

www.jasnagora.com/kamery.php
- kamery internetowe, zobacz co na Jasnej Górze

www.sdm.diecezja.opole.pl
- diecezjalna strona Światowych Dni Młodzieży (Madryt 2011)